Rafael
Bardzo polecam tę firmę!! Zamówiłem towar do Niemiec (dla siebie), wszystko szybko i sprawnie poszło, bardzo miła obsługa, cegły też rewelacyjne!! nawet transport firma załatwiła do Niemiec…
Zdecydowanie polecam !!
Bardzo polecam tę firmę!! Zamówiłem towar do Niemiec (dla siebie), wszystko szybko i sprawnie poszło, bardzo miła obsługa, cegły też rewelacyjne!! nawet transport firma załatwiła do Niemiec…
Zdecydowanie polecam !!
Wybierz odpowiedni kolor dla siebie!
Wykonujemy także kolory na zamówienie
Brak produktów w koszyku.