1
2
3
4
5
previous arrow
next arrow

Jesteśmy firmą rodzinną z ogromną pasją i kreatywnością, która nieprzerwanie od ponad 7 lat zajmuje się produkcją płytek ceglanych inspirowanych starymi, tradycyjnymi cegłami.

Nasze płytki wytwarzamy w sposób ręczny, przez to zyskują niepowtarzalny kolor i fakturę. Posiadają liczne wyżłobienia i rysy, które nadają im ponadczasowy, oryginalny wygląd. Dzięki temu uzyskany efekt jest unikalny i bardzo naturalny.

Płytki ceglane stara cegła można zastosować jako materiał dekoracyjny przestrzeni użytkowych. Zabudować kominek, ścianę w sypialni, kuchni czy łazience, ale również z powodzeniem jako elewację budynków. Ich niepowtarzalny charakter, ponadczasowy styl oraz szeroka gama kolorystyczna idealnie sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, industrialnych, nowoczesnych czy klasycznych.

Zachęcamy Cię do innego spojrzenia na swoje ściany. Eksperymentuj z nieoczywistym zestawieniem barw, faktur czy sposobem ułożenia płytek. Przełamuj stereotypy, aby kreować wnętrze z charakterem, unikalne, które będzie inspirowało Cię do zmiany!