Za sukcesem każdej marki stoją ludzie. Pasja, ekspercka wiedza oraz otwartość na nowe wyzwania daje nam możliwość poznawania fantastycznych osób, dla których, tak jak dla nas, ręczna, manufakturowa praca, ma ogromne znaczenie. Cieszymy się, że płytki wytwarzane w naszej manufakturze mogą stać się częścią wyjątkowych wnętrz, projektowanych przez architektów, w których klienci odnajdują spokój i harmonię.

Dlatego wszystkich pasjonatów wnętrz, projektantów i architektów, zachęcamy do współpracy. Oferujemy zestawy próbników, doradztwo dotyczące procesu montażu oraz możliwość wykonania indywidualnego koloru płytek.

Marzyliśmy o takim modelu biznesowym, jaki obecny był kilkadziesiąt lat temu. Opierał się on w pierwszej kolejności na relacjach z ludźmi. Budowaniu ich zaufania i rozwiązywaniu problemów. Zwykła ludzka życzliwość. Dlatego zapewniamy również miłą i ludzką stronę biznesu.

Na łamach naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych prezentujemy wspólne realizacje i zaglądamy za kulisy powstania wnętrz.

Jeśli Twoi klienci chcieliby spojrzeć na swoją ścianę inaczej, marzą o wnętrzu z historycznym zadziorem czy nietypowej fakturze i kolorystyce, nasze ręcznie wytwarzane płytki ceglane będą idealnym rozwiązaniem.

Poznaj szczegóły programu partnerskiego i skontaktuj się z nami: biuro@manufakturacegiel.pl