Wybór właściwego koloru, zwłaszcza, jeśli w ofercie mamy kilkanaście wariantów, to trudne wyzwanie. Kolor jaki widzimy na wyświetlaczu monitora czy telefonu, często odbiega od oryginalnego. Jest płaski i bez wyrazu. Faktura jaką mają nasze płytki nadaje im nie tylko charakteru starej, spracowanej powierzchni, ale również w przeróżny sposób odbija światło. Dodatkowo kolor płytki nie jest jednolity i jednorodny, to celowy zabieg, aby płytki wyglądały jak naturalna, rzemieślnicza cegła, a w efekcie stworzony na ścianie efekt był subtelny, naturalny i prawdziwy.

Sytuację zatem ratuje nasz próbnik! W Twoje ręce oddajemy 10 szt. płytek, sama/sam możesz skomponować gamę kolorystyczną wybierając z dostępnych w naszym sklepie wzorów. Może być to zatem 10 szt. płytek – każda w innym kolorze lub, jeśli wahasz się między dwoma kolorami, komplet 10 szt. po 5 szt. z każdego koloru.

Co jeszcze znajdziesz w próbniku?

Próbki fug w czterech kolorach: białym, jasnobeżowym, jasnoszarym oraz szarym.

Próbniki możesz zakupić w naszym sklepie w uwagach wpisując kolory jakie chciałabyś/chciałbyś otrzymać.
Próbki przedstawiają jakość ceglanych płytek oraz przykładowe wybarwienie wybranych kolorów.
Z uwagi na fakt, że nasze płytki wytwarzamy ręcznie, korzystając z 300 form, co daję gwarancję naturalnego i autentycznego efektu starego muru ceglanego, płytki różnią się nieznacznie wybarwieniem, fakturą i kształtem w obrębie wybranego koloru.

Podpowiadamy, że nasze płytki ceglane można mieszać kolorystycznie, dzięki temu uzyskany efekt jest jeszcze bardziej zaskakujący i niepowtarzalny. Znamy historie wnętrz, których ceglane ściany powstały z 3 lub 4 różnych kolorów, wymieszanych ze sobą przypadkowo.

Próbki
Próbki