Na czym zależało nam najbardziej?

Na stworzeniu produktu, który rozwiązuje Twoje potrzeby!

Brzmi banalnie? A jednak ☺.

Produktu, który jednocześnie jest wyjątkowy i jakościowy, wytworzony w sposób etyczny i ekologiczny, ale również dostępny cenowo.

Zanim zatem nasze płytki zagościły w domach naszych klientów, przeszły mnóstwo testów i prób.
Chcieliśmy, aby do złudzenia przypominały starą, wieloletnią cegłę, miały charakter, właściwy kolor i teksturę. Dodatkowo musiały wyglądać naturalnie i luksusowo, ale nie pojedynczo, a ułożone na ścianie, tworząc ceglany mur. Do tego dochodziły aspekty związane z wytrzymałością, odpornością na zabrudzenia, wybarwieniem i jakością.
Można rzec zatem, że przeszliśmy z nimi sporo. W efekcie udało stworzyć się unikalną kompozycję i proporcje betonowego surowca w połączeniu z odpowiednimi barwnikami.

Z dumą możemy powiedzieć, że oferujemy największą gamę kolorystyczną płytek na rynku!

Jak to robimy?
Jak to robimy?

Dlaczego chcemy pozostać manufakturą?

Ponieważ jesteśmy niezwykle elastyczni w produkcji. Jeśli wśród naszych płytek nie znajdziesz koloru, który skradł Twoje serce, możemy przygotować dla Ciebie specjalną, unikalną kompozycję.

Nad całym procesem produkcyjnym i sprzedażowym czuwamy osobiście. Nie korzystamy z podwykonawców, nie zlecamy pieczy nad produkcją osobom przypadkowym. W kontakcie z Tobą również kierujemy się tymi samymi zasadami. Chcemy poznać Ciebie i Twoje potrzeby, a następnie w jak najlepszy sposób im sprostać. Nie chcemy, abyś czuła/czuł się anonimowo.

Wierzymy, że dobre relacje i właściwa komunikacja stoją za sukcesem marki, tak jak bywało kiedyś, zanim sprzedaż przeniosła się do świata wirtualnego.